Hakkımızda

19.04.2017 Tarih Ve 30043 Sayılı Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: TMKTDGM-01)’De Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ ile, 01/01/2018 tarihinden itibaren tehlikeli madde ile iştigal eden işletmelere TMGD istihdam etmek veya bağımsız Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşlarından (TMGDK) hizmet almak zorunlu hale getirilmiştir.
 

 

Ekvator Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu; T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından TMGDK yetki belgesi alarak faaliyetine başlamıştır.
 

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan aldığımız yetki belgesinin anlam ve önemine uygun olarak, tehlikeli madde lojistiğinin her alanında en iyi ve kaliteli hizmet verecek danışmanların kontrolünü sağlayarak kurumsal sorumluluk çerçevesinde hata ve kaza risklerini en aza indirecek seviyede hizmet sunmaktayız.
 

 

Yetkin ve profesyonel uzman kadromuz ile Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetini kaliteli ve güvenilir şekilde almak isteyen siz değerli müşterilerimiz; hizmetlerimizi detaylı olarak web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.